Yeni Yorum Gönder 
Süper Kupa'nın yeni sahibi Galatasaray
Yazar Konu
adminmedya


Yaş:
Nerden: İstanbul
Kayıt: Aug 2008
Mesajlar: 1,603
Rep Puanı: 24
Takımı: Galatasaray
Mesaj: #1
Süper Kupa'nın yeni sahibi Galatasaray
Alıntı:Geçtiğimiz sezonun Turkcell Süper Lig şampiyonu Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. ile Türkiye Kupası sahibi Kasyerispor, TFF Süper Kupa maçında karşı karşıya geliyor.

Her iki tamın da ilk 11'leri belli oldu. Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Teknik Direktörü Michael Skibbe, ilk resmi maçı olan Steaua Bükreş maçına göre bir kaç değişiklik yapmış.

Sakatlanan Emre Güngör'ün yerine Sabri'yi monte eden genç teknik adam, defansta Meira ve Servet ikilisine görev verirken, orta sahayı da Ayhan, Barış ve Mehmet Topal 3'lüsüne emanet etmiş.

GALATASARAY

Aykut Erçetin
Fernando Meira
Hakan Kadir Balta
Servet Çetin
Barış Özbek
Cassio Lincoln
Hasan Şaş
Mehmet Topal
Ayhan Akman
Sabri Sarıoğlu
Shabani Nonda

KAYSERİSPOR

Souleymanou Hamidou
Abdullah
Ali Turan
Delio Cesar Toledo
Koray Çölgeçen
Eren
Alioum Saidou
Mehmet Eren Boyraz
Mehmet Topuz
Milan Puroviç
Julius Aghahowa

İLK YARI

1. dakika İlk ciddi atağı Mehmet Topuz yaptı. Kaleci ile karşı karşıya kalan Topuz, topu auta gönderdi...

2. dakika Maça hızlı başlayan Kayserispor, kazandığı köşe vuruşunu olumsuz kullandı.

3. dakika Kayserispor'un baskısı devam ediyor. Ortasahada kullanılan serbest atıştan da yararlanamadı Kayserispor...

4. dakika Galatasasaray ceza alanına gelen ortaya Milan Puroviç kafayı vurdu. Top auta çıktı.

6. dakika Kayseri, Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. kalesinde etkili oluyor. Mehmet Eren'in sol çaprazdan vuruşu kaleci Aykut'ta kaldı.

7.dakika Nonda sol kanattan hareketlendiği sırada ofsayt bayrağı onun için kalktı.

9. dakika Galatasaray'da Ayhan'ın ceza alanının hemen dışından çektiği şut üstten auta çıktı.

11. dakika Lincoln'ün ara pası denemesi kaleci Souleymanou'da kaldı.

12. dakika Sol kanattan topla hareketlenen Lincoln, ceza alanında Hasan Şaş'ı görmek istedi ama Hasan'la bir anlaşmazlık yaşandı.

14. dakika Hakan Balta'nın sol kanattan ortasını Kayseri defansı karşıladı.

15. dakika Sol kanatta topla buluşan Mehmet Topuz, ceza sahasının sol çaprazından kaleyi denedi ancak top auta gitti..

17. dakika Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. savunmasının arasına sızan Saidou'ya atılan pas hızlı oldu ve top auta gitti.

20. dakika Her iki takımında temkinli oynadığı karşılaşma 0-0 devam ediyor.

21. dakika ceza sahasanın dışında kafaya çıkan Servet Çetin'in faul yaptığına hükmeden Selçuk Dereli'nin düdüğü ile maç durdu.

22. dakika Mesafeye aldırmaksızın topa vuran Mehmet Topuz'un şutunu kaleci Aykut güçlükle çıkardı...

24. dakika Koray'ın ileri uçtaki Aghahowa'ya uzun pasında, Aghahowa topu elle kontrol ettiği için düdük onun için çaldı.

26. dakika Galatasaraylı oyuncu Lincoln ve Kayserisporlu Eren çıktıkları hava topunda yerde kaldılar. Her iki oyuncu da oyuna devam edebilecekler.

28. dakika Lincoln sol kanattan ortaladı. Kaleci Souleymanou çıktı ve bu topu aldı.

34. dakika Hakan Balta sol kanattan ortaladı. Kaleci Souleymanou topu kontrol etmeyi başardı.

35. dakika Maçın en önemli pozisyonu Kayserispor'dan geldi. Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. ceza alanına yapılan ortaya kaleci Aykut boşa çıkınca Puroviç kafayı vurdu. Üst direğe çarpan topu G.Saray defansı uzaklaştırdı.

37. dakika Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. atak üstüne atak yiyor. Topu Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. ceza sahasının içine kadar çalımlayarak getiren Abdullah, Mehmet Topuz'u gördü. Ancak Topuz auta attı.

40. dakika Ceza sahasına yakın bir noktadan serbest vuruş kazandı. Kayserispor.. Mehmet Topuz'un 30 metreden kullandığı serbest vuruş baraja takıldı.

42. dakika Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. kalesine yönelen Mehmet Topuz Sabri tarafından düşürüldü. Topuz'un kullandığı top auta gitti...

44. dakika Maçın tam hakimi olan Kayserispor, Galatasaray'ın kalesine gitmesine fırsat vermiyor.

45. dakika Hasan Şaş ceza sahasının önünde düşürüldü. Topu kullanan Lincoln topu Barış'a gönderdi. Barış'ın vurduğu kafayı kaleci kontrol etti.

45+1 dakika Va maçın hakemi Selçuk Dereli ilk yarıyı bitiren düdüğü çaldı.

İKİNCİ YARI

46. dakika Maçın ikinci yarısına Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. başladı...

47. dakika Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. ilk ciddi atağını geliştirdi. Hasan Şaş boşta olan Lincoln'e topu çıkardı. Lincoln çalımlarla geldiği ceza sahasında topu bomboş olan Nonda'ya gönderdi. Ancak Kongolu golcü topu auta gönderdi.

49. dakika Kayserispor geliştirdiği pozisyonda ofsayta yakalandı.

50. dakika Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. ikinci devrede daha derli toplu ve daha ayağa top oynayan bir görüntü çiziyor...

52. dakika Ayhan resmen saç baş yoldurttu. Sabri'nin soldan harika çalımlarla getirip ortaladığı topa Nonda çok iyi yükselerek topu Ayhan'a indirdi. Ancak Ayhan'ın volesi farklı bir şekilde aita gitti.

54. dakika İlk yarıya oranla Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. adeta boğucu bir presle Kayserispor'a saldırıyor.

57. dakika Galatasaray'ın baskısı atak üstüne atak yapmasına neden oluyor. Hasan Şaş ile Nonda'nın verkaçında kaleci ile karşı karşıya kalan Nonda'nın sert vuruşu az farkla auta çıktı.

59. dakika Hasan Şaş çalımlarla sıfıra kadar inip topu Lincoln'e çıkardı. Penaltı çizgisinin üzerinde bulunan Lincoln, topu ayağının altından kaçırdı...

60. dakika Hasan Şaş adeta şov yapıyor. Şaş'ın kendi ceza sahasından kaptığı topu birkez daha Lincoln'e gönderdi. Kayserisporlu defans oyuncusu Lincoln'den daha hızlı davranarak topu taca gönderdi.

62 dakika Lincoln ortasahada hakemin düdüğünü beklemeden serbest vuruşu kullanmasından dolayı sarı kart gördü.

63. dakika Lincoln'ün kullandığı topa çok iyi yükselen Meira'nın topu kalecide kaldı.

64. dakika Kayserispor'un kullandığı korner atışı kaleci Aykut'ta kaldı.

65. dakika Sabri'nin ortaladığı topa Ayhan yükseldi. Ancak kaleci Suleymanu Ayhan'ı düşürdü. Ancak hakem Selçuk Dereli devam kararı verdi.

66. dakika Kewell, Barış'ın yerine oyuna girdi. Oyuna giren Kewell Hasan Şaş'ın pasına harika bir kafa vurarak Galatasaray'ı 1-0 öne geçirdi.

67. dakika Yediği golün şokunu atlatan Kayserispor Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. kalesine geldi. Ancak kaleci Aykut inanılmaz bir kurtarış yaparak topu kornere çeldi.

70. dakika Kayserispor'da sakatlanan Koray'ın yerine Durmuş oyuna girdi.

71. dakika Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. ikinci oyuncu değişikliğini de yaptı. Hakan Balta'nın yerine oyuna Volkan Yaman girdi.

72. dakika Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. fırtına gibi adeta... Sol kanatta Hasan Şaş'ın yerinde oynayan Kewell'in pası ile buluşan Nonda takımını 2-0 öne geçirdi...

73. dakika Kewell'in oyuna girmesinden sonra Hasan Şaş sağ kanatta oynamaya başladı.

74. dakika Kayserispor'da Puroviç'in yerine Umut oyuna girdi.

76. dakika Sağ kanatta Hasan Şaş Sol kanatta ise Harry Kewell adeta Kayserispor kalesini ablukaya aldılar.

80 dakika Kayserispor'da Mehmet Eren'in ceza sahasının hemen dışında çektiği sert şutunu kaleci Aykut kurtardı.

81. dakika Kewell harikalar yaratıyor. Soldan çalımlarla çizgiye inen Kewell'in ortasına Lincoln yükseldi. Ancak kaleci Suleymanou bu pozisyonda başarılıydı.

83 dakika Sakatlanan Hasan Şaş'ın yerine oyuna Alparslan Erdem girdi.

84. dakika Kayserisporlu Durmuş sarı kart gördü.

89. dakika Ve Kayserispor'u umutlandıran gol Mehmet Topuz'un ayağından geldi. 2-1

90. dakika Kayserispor bu dakikalarda etkili geliyor. Mehmet Topuz'un ceza alanı içindeki topu Mehmet Topal uzaklaştırdı. Top Nonda'ya gelirken, bu sırada Mehmet Topal'a da faul yapıldı. Hakemin avantaja bırakmamasına sinirlenen Nonda sarı kart ile cezalandırıldı.

90+2. dakika Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. ceza alanına yapılan ortaya Aghahowa kafayı vurdu. Top, kaleci Aykut'ta kaldı.

90+3. dakika Mehmet Eren'in sol kanattan ortasında Aghahowa'yı geçen topu Meira uzaklaştırdı.

90+4 Ve hakem Selçuk Dereli maçın bitiş düdüğünü çaldı. Kayserispor'u 2-1 yenen Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Süper Kupa'nın sahibi oluyor...
08-17-2008, 10:58 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
İsyankar


Yaş:
Nerden: Konya
Kayıt: Aug 2008
Mesajlar: 914
Rep Puanı: 5
Takımı: Besiktas
Mesaj: #2
RE: Süper Kupa'nın yeni sahibi Galatasaray
kayseri spor dan mehmet topuz un harıka bi şutu vardı 1-0 iken hayran kaldım ben ona ya kayseri cok güzel top oynamadı belkı ama mehmet topuz gercekten cok iyiydi Gülümseme
08-18-2008, 10:04 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Süper Kupa'nın yeni sahibi Galatasaray
Mesaj Secenekleri Onceki - Sonraki Konu Ara / Bul Konuyu Değerlendir
Önceki Konu
Sonraki Konu
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5