Yeni Yorum Gönder 
Ronaldo: “Kilo sorunumu abartmayın”
Yazar Konu
CescFabregas

Rep Puanı: 25
Takımı: Fenerbahce
[Resim: 40415_news.jpg]
Brezilyalı yıldız Ronaldo, medyaya yaptığı açıklamada, fazla kilolarından kolayca kurtulacağını söyledi ve kendisini Corinthians formasıyla sahalara dönmek için hazırladığını belirtti.

Kariyerinde üçüncü kez sakatlık geçirdiği dizinden bir kez daha ameliyat olan Ronaldo’nun eski kulübü Milan ile olan sözleşmesi fesih edilmişti.

Ancak Brezilyalı yıldız, geçirdiği uzun tedavi dönemi sonrası 9 Aralık'ta Corinthians ile sözleşme imzalayarak futbola döneceğinin sinyallerini verdi.

"Kilolarım abartılıyor"

Basın, yıldız futbolcunun fazla kilolarını alaya alsa da Ronaldo, Timao Tv’ye yaptığı açıklamada “İnsanlar abartıyor. Gerçekten fazla kilolarım var. Ancak abarttıkları kadar çok değil. 5-6 kilo daha verirsem yeni sezon için fit bir şekilde sahalara döneceğimi düşünüyorum” dedi.

Ronaldo, açıklamalarına “Taraftarların bana gösterdiği destek çok hoşuma gidiyor. Ben futbolla yaşayan birisiyim. Futbolun her şeyini çok özledim” diyerek son verdi.

Parıltılı bir kariyer

Kariyerine Cruzeiro’da başlayan futbolcu, ilk sezonunda 34 maçta 32 gol atarak müthiş bir sezon geçirdi. 1994 yılında 17 yaşındayken Brezilya’nın Dünya Kupası kadrosunda yer alan futbolcu, o yaz PSV’ye transfer oldu. Hollanda’da geçen başarılı sezonların ardından Barcelona’nın yolunu tutan yıldız, daha sonra sırasıyla Inter, Real Madrid ve Milan formalarını giydi.

15 golle Dünya Kupası’nda en çok gol atan futbolcusu olma rekorunu elinde bulunduran Ronlado, bakalım üçüncü dönüşünde de yine başarılı olabilecek mi?

[size=medium][b]C.ronaldo 94 Milyon Euro

Kaka 60 Milyon Euro

Messi Paha Biçilemez...[/b][/size]
12-28-2008, 01:36 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Yeni Yorum Gönder 

Mesaj Secenekleri Onceki - Sonraki Konu Ara / Bul Konuyu Değerlendir
Önceki Konu
Sonraki Konu

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0