Yeni Yorum Gönder 
"Olmadı GFB!"
Yazar Konu
cheLebhi


Yaş:
Nerden: Kayseri
Kayıt: Aug 2008
Mesajlar: 42
Rep Puanı: 12
Takımı: Fenerbahce
Mesaj: #1
"Olmadı GFB!"
Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. - Mtk karşılaşmasında tribünlerde yaşanan kavga ile ilgili Fenerbahçeli taraftarların sitesi olan antu.com'dan açıklama geldi. Fenerbahçeli taraftarların internet sitesi antu.com'da yer alan açıklama şöyle:

Bu sezonun ilk resmi maçında tribünlerimizde istenmeyen olaylar oldu. Maraton Üst`te GFB`nin bulunduğu E Blok`ta kavga çıktı. Artık, bu gerginliklerin bitmesini tribünlerimzin tekrar tek vücut olmasını istiyoruz. Bu olaylardan daha üzücü olanı ise GFB direk başkanımızı hedef alan açıklamaları oldu. GFB başkanımızın bedava bilet dağıttığını, kendilerine karşı bir grubu tribünlere soktuğunu ve insanların canını tehlikeye attığını iddia etti. Bunlar ağır suçlamalardır ve öyle ortaya atıp ispatlanmadan kapatılacak türden şeyler değildir.

GFB tribünlerimizin lokomotif grubudur, yaz-kış, yağmur-çamur demeden gerek stadımızda gerekse deplasmanlarda her türlü branşta takımlarımızı destekler.

Ancak bu son olayda sergilenen tavır yanlıştır. Çünkü bu kadar ağır suçladığınız kişi sıradan biri değil, hepimizin sevdası olan Fenerbahçemizin başkanıdır. Ya bu açıklamaları hiç yapmayacaktınız ya da arkasında durup kanıtlarını gösterip işi yargıya havale edecektiniz.

İlk adım da GFB`den gelmelidir. Bu olay camiamıza daha fazla zarar vermeden bir an önce kapanmalıdır. Fenerbahçe, Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. trbünleri hepimizin... Neyi paylaşamıyoruz ki?" Bu açıklamaların ardından Genç Fenerbahçeliler grubundan şu açıklamalar geldi:

GFB'nin Basın Bildirisi

30 Temmuz 2008 Çarşamba günü kendi sahamızda oynadığımız MTK maçında Maraton Üst E Blok'da gerçekleşen hadiseler ve nedenleriyle ilgili yapmış olduğumuz yazılı açıklama aynen aşağıdaki gibidir.

KAMUOYUNUN DİKKATİNE!

Son 3-4 senedir kötü giden tribünleri düzeltmek amacıyla her türlü fedakarlığı yaparak kendi imkanlarımız doğrultusunda organize olarak Maraton Üst E Blok ağırlıklı olmak üzere Maraton Üst tribününün tüm bloklarına yayılan GFB üyelerine ilk darbe satışta olan E Blok kombinelerinin aniden hiçbir neden gösterilmeden satıştan çekilmesiyle geldi.


Her şeyi sineye çeken GFB üyeleri bu da geçer der gibisine Shaktar Donetsk ile yapılan hazırlık maçında tribüne astıkları pankartların indirilmesiyle 3. kez bir şok yaşadı. Bunca engellemeye rağmen Shaktar Donetsk maçında tribünün bu sezon çok daha güzel olacağına dair sinyaller verildi. Olayın iç yüzü aslında 1 Ekim 2006 Pazar günü Kadıköy’de oynanan Bursaspor maçı esnasında Sn. Aziz Yıldırım’ın tribünlerin bir olduğu bir günde kardeşi kardeşe düşürme çabalarının devamıdır. Bahsi geçen olayın tahrikçileri ve provakatörleri içinde ki Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. sevgisi yerine göbeğini büyütmüş, Sn. Aziz Yıldırım’dan aldığı bedava kombinelerle ahkam kesmeye çalışan ve GFB üzerine oynanan oyunların bir maşası olan bir zavallı, onun kardeşi olan bir serseri ve peşinden gelen 3-5 kişidir. Bu kişilere Sn. Aziz Yıldırım tarafından ücretsiz olarak Maraton Üst E Blok kombinesi verilmiştir. Olaylar esnasında sürekli olarak Sn. Aziz Yıldırım ile görüştüklerine telefon konuşmaları esnasında “Başkanım” diye hitap ettiklerini duyan herkes şahit olmuştur.
08-10-2008, 02:24 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


"Olmadı GFB!"
Mesaj Secenekleri Onceki - Sonraki Konu Ara / Bul Konuyu Değerlendir
Önceki Konu
Sonraki Konu
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5