Yeni Yorum Gönder 
"Inter’i, Chelsea’ye benzetiyorum"
Yazar Konu
CescFabregas

Rep Puanı: 25
Takımı: Fenerbahce
[Resim: 37757_hp.jpg]
Kariyerini Serie A'da sürdüren Portekizli teknik adam Jose Mourinho, şu an başında bulunduğu Inter’i yıllar önce çalıştırdığı Chelsea ile karşılaştırdı ve iki takımın da birbirine çok benzediğini dile getirdi.

Inter teknik direktörü Jose Mourinho, şu an çalıştırdığı Inter’i 2004/2005 sezonunda çalıştırdığı Chelsea ile aynı bulduğunu belirtti.

Başarılı teknik adam, Chelsea’den kovulduktan sonra Inter’e imza atmıştı. İngiliz ekibinin başındayken bir çok başarıya imza atan Mourinho, şimdi Inter ile aynı hedeflerin peşinde.

Mourinho, şu anda takımıyla oldukça iyi bir hava yakalamış durumda ve şampiyonluğun en büyük favorisi durumundalar.

Inter Channel’e konuşan tecrübeli teknik direktör, “Takımım, 2004/05 sezonunda çalıştırdığım Chelsea’yi andırıyor. O zaman da seri galibiyetler kazanıyorduk ve şu anda da tam bir galibiyet takımıyız. Tek amacım bu kulübü de en iyi takımlardan biri haline getirmek. Burada çok mutluyum ve işimi de severek yapıyorum” dedi.

Sözlerine devam eden Mourinho, “Öyle iyi ve güçlü bir kadroya sahibim ki, yenemeyeceğimiz maç alamayacağımız kupa yok diye düşünüyorum. Takım olarak iyi bir futbol oynuyoruz ve bu sene geçen seneye göre daha başarılı olduğumuzu düşünüyorum” diye ekledi.

[size=medium][b]C.ronaldo 94 Milyon Euro

Kaka 60 Milyon Euro

Messi Paha Biçilemez...[/b][/size]
12-27-2008, 04:58 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Yeni Yorum Gönder 

Mesaj Secenekleri Onceki - Sonraki Konu Ara / Bul Konuyu Değerlendir
Önceki Konu
Sonraki Konu

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0