Yeni Yorum Gönder 
Cannavaro: “Real Madrid’de kalacağım”
Yazar Konu
CescFabregas

Rep Puanı: 25
Takımı: Fenerbahce
[Resim: 38351_news.jpg]
Real Madrid’in defans oyuncusu Fabio Cannavaro, hakkında çıkan haberlere rağmen takımda kalacağını düşündüğünü belirtti.

Real Madrid kötü günler yaşıyor. Ancak tecrübeli defans oyuncuları Cannavaro’yu da kaybederlerse çok daha kötülerini yaşayabilirler. Sezon sonunda kontratı sona erecek olan futbolcunun şu günlerde adı sık sık Milan ile anılıyor.

Ancak Cannavaro, AS gazetesine yaptığı açıklamada Real Madrid’de kalmayı düşündüğünü belirtti.

"Transferi konuşmanın zamanı değil"

İtalyan futbolcu açıklamalarında, “Şu an transfer konuşmak için doğru bir zaman değil. Benim için her zaman oynadığım takım kendi kişisel sorunlarımdan önce gelmiştir. Ocak ayı geldiğinde kulübümle konuşacağım. Ancak bunun için acele etmiyorum. Çünkü kulübümün ve takım arkadaşlarımın beni burada istediklerini biliyorum” dedi.

Bu sezon sakatlıkla yüzünden canlarının çok yandığını belirten Cannavaro, sezonun ikinci yarısında Diarra ve Huntelaar’ın da takıma katılmasıyla gerçek performanslarını sergileyeceklerini iddia etti.

"El Clasico'da sonuna kadar savaştık"

Ligde Barcelona ile oynadıkları maçı değerlendiren İtalyan yıldız, “El Clasico’yu kaybettik. Ancak terimizin son damlasına kadar savaştık. Çok fazla sakat oyuncumuz vardı. Bu gerçek gücümüzü göstermemize engel teşkil etti. İyi ki bu maç onların sahasında oynandı. Böylece ikinci maç bizim sahamızda oyannacak. Ben burada olur muyum bilmem ama onları o maçta da bizi yenip şampiyon olurlarsa kutlayacağımızı sanmıyorum” dedi.

"Liverpool'dan korkmuyoruz"

Şampiyonlar Ligi’nde eşleştikleri Liverpool ile ilgili olarak da Cannavaro, “Kadromuza yeni katılan arkadaşlarla birlikte Avrupa’nın en güçlü takımı olduğumuzu bu sezon Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırarak ispatlamak istiyoruz. Bu yüzden amacımıza ulaşmak için kimseden çekinmediğimiz gibi Liverpool’dan da çekinmiyoruz” diyerek açıklamalarına son verdi.

[size=medium][b]C.ronaldo 94 Milyon Euro

Kaka 60 Milyon Euro

Messi Paha Biçilemez...[/b][/size]
12-28-2008, 01:39 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Yeni Yorum Gönder 

Mesaj Secenekleri Onceki - Sonraki Konu Ara / Bul Konuyu Değerlendir
Önceki Konu
Sonraki Konu

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0