Yeni Yorum Gönder 
Antalyaspor'dan Beşiktaş'a eleştiri
Yazar Konu
ERDEM


Yaş:
Nerden: İstanbul
Kayıt: Aug 2008
Mesajlar: 863
Rep Puanı: 6
Takımı: Besiktas
Mesaj: #1
Antalyaspor'dan Beşiktaş'a eleştiri
Alıntı:Antalyaspor'dan Beşiktaş'a eleştiri

Antalyaspor, Beşiktaş'tan ''nezaket dışı'' bildiri yayınladığını savunarak, bunu eleştirdi.Antalyaspor Yönetim Kurulu, ''Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Kulübü'nün Antalyaspor'un sahasının kapatılmasına yönelik özel gayretlerini kamuoyunun takdirlerine bırakıyoruz'' açıklaması yaptı.

Antalyaspor Yönetim Kurulu, Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. ile geçen pazar günü oynanan karşılaşmadan önce ve karşılaşma sırasında yaşanan olaylarla ilgili Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Kulübü'nden ''nezaket dışı'' bir bildiri yayınladığını savunarak, bunu eleştirdi.

Yapılan yazılı açıklamada, daha önce Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Kulübü tarafından yapılan resmi açıklamaya Antalyaspor Yönetim Kurulu'nca gerekli cevabın verildiği belirtilerek, şöyle denildi:

''Ancak cevabımız, güç göstergesi yapmak suretiyle kamuoyunu yanıltmaya çalışan Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Kulübü'nü rahatsız etmiş, kendileri ikinci kez yönetim kurulumuzu ve başkanımızı gerçek dışı suçlamalarla itham eder mahiyette nezaket dışı bir bildiri yayınlamak suretiyle bizleri hayretler içerisine düşürmüşlerdir.

Bir taraftarımızın stat dışında bıçakla ağır, iki polis memurun da hafif bir şekilde yaralanması fiillerini gerçekleştiren kişilerin Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. taraftar gruplarına ait olmaları, protokol tribünündeki münferit olay ile Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Yönetim Kurulu üyelerinin hareket ve tavırlarını içeren stat güvenlik kamera kayıtlarımız tüm gerçekleri açıklar mahiyettedir ve yetkililere teslim edilmiştir.''

Açıklamada, Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine en nazik tavır ve misafirperverlik örneğinin gösterildiğine değinilerek, bu durumun kamera kayıtlarında yer aldığı ifade edildi.

Açıklamada, şöyle denildi:

''Antalyaspor camiası olarak münferit veya kitlesel şiddetin her türlüsünü kınıyoruz, ancak olayların saptırılması ve abartılmasının hiçbir camiaya, özellikle de birlik ve beraberlik ilkemize fayda getirmeyeceğini vurgulamak istiyoruz. Bir kez daha Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Kulübü'nün amacını aşan nezaket dışı basın açıklamaları ile fair play ve Türk futboluna zarar verecek tavır ve üslubu ile Antalyaspor'un sahasının kapatılmasına yönelik özel gayretlerini kamuoyunun takdirlerine bırakıyoruz.''
08-29-2008, 10:14 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Antalyaspor'dan Beşiktaş'a eleştiri
Mesaj Secenekleri Onceki - Sonraki Konu Ara / Bul Konuyu Değerlendir
Önceki Konu
Sonraki Konu
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5