Yeni Yorum Gönder 
Antalyaspor'dan Beşiktaş'a ağır cevap!
Yazar Konu
ERDEM


Yaş:
Nerden: İstanbul
Kayıt: Aug 2008
Mesajlar: 863
Rep Puanı: 6
Takımı: Besiktas
Mesaj: #1
Antalyaspor'dan Beşiktaş'a ağır cevap!
Alıntı:Antalyaspor'dan Beşiktaş'a ağır cevap!


Antalyaspor Yönetim Kurulu, Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. maçının ardından yaptığı ilk toplantıda, Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. maçında meydana gelen olaylarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Açıklamada, stat dışındaki taşkınlığın, alkollü olduğu belirlenen Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. taraftarlarınca yapıldığı öne sürüldü.

Antalyaspor Yönetim Kurulu'nun yazılı açıklamasında, maçı izlemek üzere Antalya'ya gelen ve gerçek Beşiktaşlı olduklarından şüphe edilen bir grup misafir taraftarın emniyet güçlerinin ikazlarına rağmen kendilerine kurallar gereği tahsis edilen yüzde 5'lik kontenjan dışındaki stat tribünlerine girmeye yeltendikleri kaydedildi. Bu taraftar grubunun, şehir içerisinde alkollü vaziyette topluca tezahürat yaparak tansiyonu artırıcı taşkın tavırlar sergiledikleri belirtilen açıklamada, stat dışındaki olaylarda bir Antalyasporlu taraftarın bıçaklanarak ağır, iki emniyet görevlisinin de hafif şekilde yaralandığı ifade edildi.

Açıklamada, ''Türk futbolunun gelişmesinde en büyük engellerden olan bu tür centilmenlik dışı toplu hareket ve davranışların teşvik edilmemesi gerektiğini ve özellikle Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. gibi büyük camiaların taraftarlarını özellikle yüzde 5 uygulamasını hassasiyetle gözeten Anadolu kentlerindeki müsabakalarda daha itidalli davranmaları için uyarmalarını ve kontrol etmelerini diliyoruz'' denildi.

-DEMİRÖREN'İN SİGARA İÇMESİ-


Sigara ve alkolün insan sağlığının en büyük tehdidi olup sportif müsabaka ortamlarıyla bağdaşmayan kötü alışkanlıklar olduğu belirtilen açıklamada, şöyle devam edildi:

''Açık kamusal alan olarak değerlendirilen statlarda uygulanmakta olan sigara içme yasağını hiçe sayarak müsabaka süresince numaralı tribündeki 4 bin taraftar önünde devamlı sigara içmiş olan Sayın Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Başkanı Yıldırım Demirören bazı taraftarların sesli uyarılarını da hiçe sayarak, kabul edilemez bir tavır sergilemeye devam etmiş ve münferit bir sigara tiryakisinin kendisine yönelik tatsız bir hareketine maruz kalmıştır. Yapılan bu münferit ve kaba hareket hiçbir şekilde kabule şayan değildir. Ancak Sayın Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Başkanı'nın bu hareketin oluşmasına sebebiyet verici kanun tanımaz provokatif davranışının ve akabinde sair yönetim kurulu üyelerinin tükettikleri içeceklerin koku ve tesiri altında tribünlere karşı tavır ve söylemlerini kamuoyunun değerlendirmesine sunuyoruz.''

-''TOPLUMSAL OLAY YAŞANMADI''-


Açıklamada, Antalya Atatürk Stadı'nda misafir taraftar tribünü ve diğer tribün alanlarında yapılan düzenlemeler sayesinde tribünlerde tek bir münferit hareket dışında hiçbir toplumsal olay yaşanmadığına işaret edildi. Açıklamanın sonunda şöyle denildi:

''Yönetim ve Büyük Antalyaspor camiası olarak tarafımıza yöneltilmeye çalışılan haksız hareket ve suçlama beyanatlarını özellikle Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. gibi köklü bir spor camiasına yakıştıramadığımızı vurgularken, Türk sporuna zarar veren bu tür provokatif tavır ve açıklamalardan kaçınılması konusunda sağduyu çağrımızı yineliyoruz.''


Kaynak : AA
08-28-2008, 12:12 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Antalyaspor'dan Beşiktaş'a ağır cevap!
Mesaj Secenekleri Onceki - Sonraki Konu Ara / Bul Konuyu Değerlendir
Önceki Konu
Sonraki Konu
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5